Strategia i polityka jakości

Strategią naszego działania na rynku inwestycji drogowych, biomasy oraz architektury krajobrazu jest rzetelność i dbanie o wysoki standard świadczonych usług i profesjonalną obsługę klienta. Nasze podejście zrodziło się z lat doświadczeń, nagromadzonej wiedzy, konkretnych umiejętności, zasobów i środków. Pracuje z nami zespół kreatywnych i doświadczonych fachowców, miedzy innymi specjaliści z uprawnieniami Inspektorów Nadzoru Terenów Zieleni. Dzięki innowacyjnym technologiom zapewniamy wysoką jakość i krótkie terminy. Posiadamy nowoczesne maszyny i urządzenia oraz możliwości rozwiązań technologicznych w zakresie pozyskania i produkcji biomasy drzewnej oraz architektury krajobrazu. Stosujemy wyselekcjonowany materiał roślinny. Dążymy do perfekcji - usprawniamy proces technologiczny i obniżamy koszty inwestycji. Współpracujemy ze sprawdzonymi dostawcami i podwykonawcami. Wysokie standardy i rzetelność PW OGRÓD zostały wielokrotnie docenione przez klientów i partnerów biznesowych, którzy niezmiennie obdarzają nas zaufaniem.

Nagroda Złote Skrzydło za zaangażowanie pracowników i profesjonalizm kierownictwa.

W rozwoju firmy bierze udział każdy pracownik. Posiadane doświadczenie i zaangażowanie całego zespołu pozwoliło nam udoskonalić organizację przedsiębiorstwa, usprawnić realizację poszczególnych procesów w firmie i efektywnie kontrolować jakość podjętych przez nas działań.

Pracujemy w oparciu o nasze wartości i zasady dobrej praktyki zawodowej. Każdy proces jest na bieżąco monitorowany i mierzony. Dzięki temu, poprzez wytyczanie celów dla poszczególnych procesów, realizujemy nasze cele strategiczne.

Stosujemy procesowe podejście do zarządzania i w świadomy sposób zapewniamy zasoby dla naszej działalności w aspekcie infrastruktury oraz środowiska pracy.

Chcąc zapewnić Państwu najwyższą jakość naszych usług kierujemy się następującymi zasadami:

  • Zorientowanie na potrzeby klienta,
  • Zaangażowanie kierownictwa,
  • Zaangażowanie pracowników,
  • Podejście procesowe,
  • Systemowe podejście do zarządzania,
  • Ciągłe doskonalenie,
  • Podejmowanie decyzji na podstawie faktów,
  • Szeroka sieć dostawców oraz jakościowa selekcja materiału,
  • Odpowiedzialność za środowisko naturalne.

Technologie: