O firmie

Główne nurty naszej działalności to architektura krajobrazu oraz produkcja i obrót biomasą.

Dostarczamy kompleksowych rozwiązań w zakresie gospodarowania terenami zieleni i przygotowania terenów pod budowę. Uczestniczymy w kluczowych inwestycjach w Polsce. Współpracujemy z firmami budowlanymi o randze międzynarodowej. Pracujemy na wszystkich etapach procesu inwestycyjnego - od inwentaryzacji i ekspertyz oraz opracowywania zasad gospodarowania zielenią istniejącą, poprzez przygotowanie terenu, projektowanie aż po generalne wykonawstwo i specjalistyczną stałą pielęgnację terenów zieleni.

Na rynku produkcji i dystrybucji biomasy jesteśmy postrzegani jako solidny partner i dostawca. Innowacyjne technologie i wszechstronne działania dają nam możliwość realizacji wielu różnorodnych zleceń w zależności od potrzeb inwestora. Dzięki rozwiniętej logistyce i sprawnym procesom technologicznym oraz doświadczonej i rzetelnej kadrze gwarantujemy naszym klientom najwyższą jakość i szybkie terminy realizacji zleceń.

Gwarantujemy współpracę opartą na entuzjazmie, uczciwości i zaufaniu.

Strategia i polityka jakości
Strategią naszego działania na rynku inwestycji drogowych, biomasy oraz architektury krajobrazu jest rzetelność i dbanie o wysoki standard świadczonych usług i profesjonalną obsługę klienta.
Odpowiedzialni za środowisko
Działamy w poczuciu odpowiedzialności za środowisko naturalne. Jest to warunek naszego długotrwałego rozwoju. 
Bezpieczeństwo
Pracujemy przy największych inwestycjach z zakresu budowy dróg i przygotowania terenów pod inwestycje w kraju.
Etyka zawodowa
Swoimi kwalifikacjami i doświadczeniem pragniemy służyć obecnym i przyszłym Klientom. Jesteśmy postrzegani jako rzetelny i wiarygodny partner w biznesie.

Technologie: